Hakkımızda

Hakkımızda

Kalite ve Güvenin Merkezi

1992 yılında sıhhi tesisat firması olarak kurulan Kozanlar, 1996 yılında kalorifer,1998 yılında güneş enerjisi işleri ile isminden söz ettirmiş, 1999 yılında dalgıç pompa bölge bayilikleri, 2000 yılında ulusal markası DGİ Daire Giriş İstasyonları ile ülke genelinde tanınan firma olmuştur. 

2006 yılında inşaat sektörünü faaliyetlerine ekleyen Kozanlar, bölgesinde otel , fabrika, toplu konut, kongre merkezi, oto showroom projelerini hayat geçirmiştir. 2010 yılında jeotermal ısıtma ve sera ısıtma sektöründe önemli projelere imza atmış olup, DGI Daire Giriş İstasyonları ülke genelinde binlerce konutta güvenle kullanılmaktadır.

2016 yılında tarım sektörünü faaliyetlerine ekleyen Kozanlar 45.000 m2 jeotermal serada tarımsal ürün üretimine devam etmektedir. İki şirket dört sektör ve onbir faaliyet alanında ticari hayatına devam Kozanlar Grup, ülke geneli haricinde, Avrupa Birliği ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Rusya Federasyonu ve Körfez ülkelerine yaptığı ihracatlar ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır

Kozanlar Grup
Faaliyet Alanları

Jeotermal

Doğru Çözüm Ortağınız…

Sera Sistemleri

Anahtar Teslim Sera Sistemleri

Tarım

Jeotermal Sera Domates Yetiştiriciliği

İnşaat

Anahtar Teslim Otel, Fabrika ve Akıllı Konut Projeleri...

Isı Teknolojileri

Kozanlar DGİ - Daire Giriş İstasyonları
X